2018 - J A H C - Jamesey Kelleher Cup

First Round

  Team   Team Venue Referee Date Time
A Bride Rovers vs Sarsfields Watergrasshill Brian Sweeney Sunday 24 June 2018 16.00
B Lisgoold vs Cobh Carrigtwohill Pat O'Driscoll Saturday 07 July 2018 19.00
C Erins Own vs Killeagh Midleton Pa Beausang Saturday 23 June 2018 15.00
D Fr. O'Neills vs Carraig na bhFear Carrigtwohill Arthur Murphy Sunday 24 June 2018 14.30
E Russell Rovers vs St Itas Top of the Hill Youghal Cathal McAllister Saturday 11 August 2018 15.30

Second Round

2 games 4 losers Rd 1

  Team   Team Venue Referee Date Time
F Killeagh vs Bride Rovers Ballynoe Brian Walsh Sunday 12 August 2018 20.00
G Cobh vs Fr. O'Neills Páirc Chluain Uamha James Hennessy Saturday 11 August 2018 18.30

Quarter Final

5 winners Rd 1 2 Winners Rd 2 1 loser Rd 1 teams that met in Rd 1 cant meet again

  Team   Team Venue Referee Date Time
H St Itas vs Carraig na bhFear Midleton Mark Murphy Saturday 25 August 2018 18.30
I Killeagh vs Lisgoold Castlelyons Michael Walsh Sunday 19 August 2018 19.00
J Cobh vs Sarsfields Carrigtwohill Ger Scully Saturday 25 August 2018 16.45
K Erins Own vs Russell Rovers Rostellan Niall O Neill Saturday 25 August 2018 15.00

Semi Final

  Team   Team Venue Referee Date Time
L St Itas vs Lisgoold Rostellan Pat O'Driscoll Saturday 01 September 2018 15.00
M Cobh vs Russell Rovers Carrigtwohill Ger Scully Saturday 01 September 2018 18.00

Final

  Team   Team Venue Referee Date Time
N St Itas vs Russell Rovers Castlemartyr Niall O Neill Sunday 09 September 2018 15.00

County First Round

Winner and Runner up into County

  Team   Team Venue Referee Date Time
O St Itas vs Cloughduv     Wednesday 26 September 2018  
P Russell Rovers vs Courcey Rovers Ovens   Saturday 15 September 2018 18.00

County Semi Final

  Team   Team Venue Referee Date Time
Q Russell Rovers vs Kilbree Páirc Uí Rinn   Saturday 20 October 2018 18.00

County Final

  Team   Team Venue Referee Date Time
R Russell Rovers vs Cloughduv Páirc Uí Rinn   Saturday 27 October 2018 18.00