Scór

Torthaí Scór ---- 2018/19

Scór na nÓg

Amhránaíocht Aonair Dean O’ Callaghan/Gleann Maghair

Aithriseoireacht/Scéalaíocht Alan Whelan/Lios gCúl

Ceol Uirlise Cilliath

Corn Dan Kenneally Cilliath agus Gleann Maghair

Scór Sinsir

Amhránaíocht Aonair Shane Murphy/Caisleán Uí Liatháin

Aithriseoireacht/Scéalaíocht Laura Whelan/Lios gCúl

Bailéad Ghrúpa Lios gCúl

Léiriú Stáitse Fánuithe na Bríde

Ceol Uirlise Cluain Uamha

Tráth na gCeist Eochaill

Iar-Bhunscoileanna

Amhránaíocht Aonair Ava Hennessy/St. Aloysius’ College,Carraig Thuathail

Aithriseoireacht/Scéalaíocht Alan Whelan/Community College,Carraig Thuathail

Bailéad Ghrúpa St. Mary’s High School, Mainistir na Corann

Ceol Uirlise St. Mary’s High School, Mainistir na Corann

Tráth na gCeist Coláiste an Chroí Naofa, Carraig na bhFear

Scór na bPáistí

Rince Foirne/Corn Michael Foley 1.Naomh Colmáin Peil na mBan

2.Naomh Caitríona Iomáint

Amhránaíocht Aonair 1.Clara Mohally/Fánuithe na Bríde Peil

2.Chloe Hornibrook/Carraig na bhFear Iomáint

Aithriseoireacht/Corn Jim O’Connor 1.Saorla Twomey/Naomh Caitríona Iomáint

2.Nell O’Mahoney/Carraig na bhFear Iomáint

Bailéad Ghrúpa/Corn Dave Hoare 1.Naomh Caitríona Iomáint

2.Cóbh Iomáint

Léiriú Stáitse/Corn June Daly 1.Dún Guairne Camógaíocht

2.Naomh Caitríona Peil

Ceol Uirlise 1.Naomh Caitríona Iomáint

2.Carraig na bhFear Iomáint

Rince Seit/Corn May Cahill 1.Dún Guairne Camógaíocht

2.Carraig na bhFear Iomáint

Tráth na gCeist 1.Áth Fhada Iomáint

2.Naomh Caitríona Iomáint

Ceol Aonair 1.Timmy Colbert/Carraig na bhFear Iomáint

2.Aoibhe Corby/Dún Guairne Camógaíocht

Rince Aonair 1.Taylor Walsh/Naomh Caitríona Iomáint

2.Rachel Griffin/Naomh Caitríona Peil

Club Is Fearr/Scór na bPáistí/Corn Casey- Buckley Naomh Caitríona Iomáint

Club Is Fearr/3 Scór Naomh Caitríona

Dearbhán €100

1. Scartleigh NS,Saleen

2. Scoil Chill Ruadháin, Brooklodge

3. Scoil Bhríde NS,Mainistir na Corann

4. Leamlara Mixed NS

5. Watergrasshill NS

Dátaí

Scór na nÓg Divisional Finals to be completed by 30/11/18 (County Semi-Final 8/12/18)

Finals --- Cork 28/12/18 --- Munster 20/1/19 --- All-Ireland 16/2/19

Scór Sinsir Divisional Finals to be completed by 27/1/19 (County Semi-Final2/2/19)

Finals --- Corcaigh 9/2/19 --- Munster 2/3/19 --- All-Ireland 13/4/19